SYSTEM KOMPONENTÓW MIKROFALOWYCH

 

Zapraszamy do przczytania zakładki - expert radzi     "SPOSOBY OCHRONY POJAZDU"

 

Oferujemy  najnowszej generacji cyfrowy tester radarów  -  BLUE RAIDER.

           

Cena promocyjna 1360 zł.

 

Jammer ten zapewnia 100% ochronę pojazdu przed pomiarami prędkości w Polsce i w większości krajów europejskich.

Najnowsza wersja BR gen.17 - JBR V-17 dostępna od 01.03.2017r.

Działa on na wszystkie Radary i Fotoradary użytkowane w Polsce, również  na tz. "niewykrywalne" Fotoradary Multaradar CF i CD. 

Wersja wyposażona w moduł laserowy V-17, działa dodatkowo na wszystkie najnowszej generacji  laserowe mierniki prędkości użytkowane przez policję, cena kompletu na radary, fotoradary i LASERY - 1999zł.

Jest dostępny oddzielny moduł na lasery do kabiny w cenie - 1180zł.

Oferujemy również na zamówienie wersje rozdzielną (pod maskę) jammera, dopłata od 600 do 1000zł w zależności od konfiguracji i typu pojazdu.

 

Na jammery udzielamy 2-letniej gwarancji, dotyczy ona również skuteczności działania.

 

Zaestaw jamera JBR17+Laser, ma  nowe funkcje  usprawniające  działanie i obsługę w stosunku do poprzednich wersji urządzenia.

 

Główne cechy jammera:

 

1. Efektywny wzmacniacz  pasm K,Ka  wraz z dodatkową anteną  o dużym zysku na te pasma (24-35GHz).

2. Funkcja wykrywania radarów  z podaniem pasma - spełnia on rolę odbiornika z sygnalizacją sygnału.

3. Super szybkie skanowanie - ok. 2000 skanów/sek.

4. Płynna regulacja zmniejszenia wskazywanych prędkości - w dwu zakresach: 2-20km/h i 20-80km.

5. Możliwość dodatkowego rozszerzania kanału.

6. Małe wymiary dł/szer/wys  157x87x26mm. 

7. Funkcja  tzw. "odwrotnego dopplera" dla tylnej ochrony pojazdu. 

8. W wersji do kabiny - obudowa z półprzezroczystego ciemnoniebieskiego ABS z podświetleniem LED.

 

 

 

 

Tester ustawiony na zmniejszanie prędkości o 66km/h

 

 

 

 

 

 

Widok sygnalizujący działanie w paśmie X.

 

 

 

 

 

        

 

 Używamy tylko oryginalnych modułów - made in USA

 

 

 

Najnowsza wersja jammera (od 2017r.) ma anteny wewnętrzne i jammer pozbawiony jest nieporęcznych anten dielektrycznych - czarne pręty teflon.

Istnieje wersja JBR o podwyższonej mocy w pasmach radarowych, dopłato 89zł.

 

 

           Formalnie urządzenie to  jest "Testerem dopplerowskich mierników prędkości" i dokładnie spełnia funkcje testera, gdyż właśnie tak działają testery radarów dopplerowskich używane w przemyśle do testowanie i kontroli wyprodukowanych radarów, czujek ruchu, czujek alarmowych itp. Układ nie generuje żadnych sygnałów zakłócających lub blokujących radary. Generuje tylko sztuczny sygnał dokładnie taki jak echo od obiektu który się porusza. Może on również służyć w serwisie do testowania i kontroli np. mikrofalowych czujek ruchu "drzwiowych" , mikrofalowych czujek alarmowych (dlatego ma też zakres 2-20km/h - prędkość idącego człowieka), itp. -  czujki te pracują w pasmach X i K. Można też oczywiście testować w celach serwisowych i poznawczych wszelkie radary i fotoradary.  Tester  ten  jest sprzedawany formalnie jako zestaw edukacyjny "Tester dopplerowskich mierników prędkości" i  może być używany na terenie polski do zmieniania wskazań radarów  w celach testowych i edukacyjnych.

 

           Sprzęt przez nas oferowany  w odróżnieniu od systemów zakłócających  poprzednich generacji nie powoduje złego funkcjonowania radarów pistoletowych czy fotoradarów - nie blokuje ich pracy (byłoby  to wykrywalne), natomiast  zmniejsza  wartość prędkości wskazywanej przez sprzęt radarowy policji i ITD o wartość nastawioną na wyświetlaczu. Jak nastawimy 40, to jadąc 100km/h mierniki  prędkości wskażą 60km/h. Urządzenie to nadaje cyfrowy sygnał tylko wówczas, gdy radar  lub laser mierzy prędkość pojazdu, co czyni go całkowicie niewykrywalnym. 

 

           Odradzamy zakup testerów przez nas oferowanych z niepewnego źródła, z naszego doświadczenia wiemy że we wtórnym obiegu jest wiele urządzeń uszkodzonych i zdekompletowanych przez domorosłych fachowców od konstruowania jammerów, którzy pragną poznać ich budowę, lub dostawcę modułów z których jest zbudowany.

 

          Z oczywistych do zrozumienia powodów nie umieszczamy na naszej stronie specjalistycznych informacji technicznych o oferowanym sprzęcie i dostawcach. Zagadnienie stosowania jammerów, z racji ich  wysokiej skuteczności drażni wiele środowisk. Szczególnie niektórzy sprzedawcy wykrywaczy radarów, którym sprzedaż drastycznie zmalała na korzyść jammerów i których zdecydowana wiekszość zbankrutowała, znajdują upust swej bezsilności pisząc  na niektórych forach internetowych delikatnie mówiąc nieprawdę o różnych jammerach. Jeden z najwiekszych sprzedawców wykrywaczy w US, prawie celebryta, "Radar Roy" zbankrutował w 2015 roku, i zmarł niebawem ze zgryzoty. Przed bankructwem zdążył jeszcze oczernić Jamer Blue Raider w filmiku na Y, który zawiera same kłamstwa np. Polskę zamienił na Rumunię - świadomie bo jest ona gorzej postrzegana, itd,itd. - tonący brzytwy się chwyta. Podobnie było w Polsce w tandemie Pan Jarek - AutoŚ, magnetyzery - antyradary itd.

 

          Upadek rynku wykrywaczy radarów oczywiście nie wynika tylko z pojawienia się  jammerów. Wykrywacze poległy w konfrontacji z np. dużą ilością fałszywych alarmów od sygnałów z radarów antykolizyjnych w samochodowych, sygnałów z innych źródeł, z powodu ekstremalnie niskiej mocy współczesnych fotoradarów, z powodu lokalizatorów fotoradarów GPS, CB, itd, itd.

Mimo kłamstw sprzedawców o wysokiej skuteczności, wykrywacze nie dają sobie rady ze eliminowaniem "fałszywek", również często (kwestia konfiguracji drogi) zasięg wykrywania słabych fotoradarów jest za mały aby skutecznie wyhamować. 

 

Jammer ma wielką przewagę nad wykrywaczem radarów, czy lokalizatorem GPS, CB - nie trzeba zwalniać przed każdym bezsensownym ograniczeniem. W EU są kraje w których nie ma uregulowań prawnych co do stosowania wykrywaczy radarów i jammerów.

Polak może je posiadać i używać.

 

    Użytkownicy ustawowi radarów, fotoradarów  i laserowych mierników prędkości ( policja, ITD, dawniej też SM)  oraz "konkurencja", w postaci sprzedawców mało użytecznych wykrywaczy radarów, wszelakich yanosików, CB - straszy i rozpowszechnia informacje że za posiadanie jammera grozi  grzywną i konfiskatą. Są to informacje świadczące o elementarnym braku znajomości polskiego prawa. W Polsce jak  i w większości krajów UE można legalnie posiadać sprzęt przez nas oferowany, a w kilku nawet użytkować. Zgodnie z polskim prawem jammery są tak samo traktowane  jak wykrywacze radarów - ten sam paragraf i te same kary ( max  500zł i 3pkt. - urządzenie musi być podłączone i działające w momencie kontroli ). Wykrywacze radarów i jammery można legalnie posiadać i przewozić w samochodzie. Radary policyjne pracują w tzw. "niestrzeżonych pasmach radiowych", jammery-testery radarów wykorzystujące  te pasma nie wymagają zezwoleń na nadawanie i każdy może na terenie UE nadawać w tych pasmach, jeżeli tylko nie przekracza limitów mocy nadawania ustalonych w UE. Dlatego w pasmach tych pracują również wszelkie czujki nadawcze mikrofalowe np. drzwiowe, alarmowe i nie potrzeba na nie żadnych zezwoleń, mimo że są nadajnikami mikrofalowymi.